Zabawa w towarzystwie wodzireja

Mój własny, niepowtarzalny, bajkowy ślub już niedługo. Zaledwie parę tygodni dzieli mnie od tego najpiękniejszego dnia w życiu. Mam nadzieję, że taki się okaże. Całym sercem starałam się wszystko zorganizować jak najlepiej. Jestem przecież perfekcjonistką! Każdy szczegół musiał być dopracowany i przeze mnie zaaprobowany. Kwestią, którą zostawiłam na sam koniec była muzyka. Miałam nieco obaw, które okazały się niepotrzebne.

Wesele z warszawskim wodzirejem

wodzirej z warszawyCo teraz jest modne w kwestii weselnej muzyki? Orkiestra – moim zdaniem to przeżytek, zresztą bardzo drogi. Na dodatek nie ma gwarancji, że repertuar spodoba się wszystkim gościom. Dj – tu także można trafić na przysłowiową minę. Dla przedstawicieli starszego pokolenia, muzyka oferowana przez dj’ a może być niezrozumiała i po prostu zbyt nowoczesna. Idąc drogą eliminacji został wodzirej. Miałam pewne obiekcje, bo sądziłam że ta funkcja odchodzi nieco do lamusa. Czy nie wywołam salwy śmiechu? Wodzirej z Warszawy rozwiał moje wszystkie wątpliwości. Oczarował mnie swoim poczuciem humoru, już od pierwszej chwili. Sama nie wiem, kiedy postanowiłam, że jak wesele, to tylko z wodzirejem. Sama siebie nie podejrzewałam o tak szybką i spontaniczną decyzję. Wodzirej przedstawił swoją wizję wesela, opowiedział o możliwych zabawach, tych bardziej poważnych i tych bardziej szalonych. Wszystko po to, by dopasować program do różnych grup wiekowych. Na koniec obejrzałam płyty cd z jego występami podczas różnych uroczystości. To mnie ostatecznie przekonało.

Zorganizowanie uroczystości takiej jak ślub wymaga ustalenia najdrobniejszych szczegółów. Niezwykle ważną kwestią jest muzyka. Bez tego ani rusz! Dobra zabawa świadczy o udanej uroczystości. Kiedy osoby zwykle podpierające ściany ruszają do tańca, można sobie w duchu pogratulować sukcesu.