Zabawki, które pobudzają wyobraźnię

 

Uwielbiam kupować swojemu synowi zabawki, które nie tylko pobudzają jego wyobraźnię, a tym samym i kreatywność, lecz także uczą motoryki, logiki oraz dodają sporą cegiełkę do prawidłowego rozwoju mojego dziecka. Ostatnio znalazłam rewelacyjny zestaw z którym bawię się z synem godzinami.

Kreatywna zabawka od Wadera

wader multi parkingPamiętam, jak chodziłam jeszcze do przedszkola i było tam mnóstwo zabawek zmuszających do logicznego i kreatywnego myślenia. Wówczas jednak były to zabawki drewniane i smutne i w żaden sposób nie kojarzyły się z czymś wesołym, niemniej mimo to bardzo lubiłam się nimi bawić. Dlatego teraz swojemu synowi również kupuję takie zabawki zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach są one znacznie lepszej jakości. Są też kolorowe, radosne i aż chce się nimi bawić. Dotychczas przeważnie kupowałam synowi różnorakie układanki, lecz jakiś czas temu natrafiłam na firmę Wader multi parking był pierwszą zabawką jaką kupiłam z tej firmy i jak się okazało – nie ostatnią. Zabawkę charakteryzowała zróżnicowana konstrukcja ze specjalnym systemem montażu, która zapewniała bardzo proste łączenie ze sobą modułów. Co więcej, zabawka ta była kompatybilna z innymi zabawkami od tej firmy, co oznaczało, że do parkingu można było dokupić różne inne pojazdy, staż pożarną, budynek policji, czy też same jezdnie. Wszystkie te zestawy można było rozłożyć na poszczególne części i złożyć w dowolnej kombinacji, co dawało niesłychanie wiele rozrywki na naprawdę długi czas.

Mój syn wręcz zakochał się w tego typu zabawkach i odkąd kupiłam pierwszy parking, nie ma dnia, abyśmy nie przesiedzieli paru godzin spędzonych na świetnej zabawie zarówno w konstruowaniu, jak i późniejszym bawieniu się zabawką. Co ciekawe i mi przypomniały się czasy dzieciństwa, toteż uwielbiam po pracy odstresować się w ten sposób poświęcając czas mojemu synkowi.