Zakochaj się w paznokciach hybrydowych!

Piękne i zadbane paznokcie zawsze były w modzie, a sposoby na ich przedłużanie zmieniały się wraz z kolejnymi latami. Początkowo przyklejało się plastikowe tipsy, potem nastało szaleństwo tipsów żelowych i paznokci akrylowych, zaś teraz królują paznokcie hybrydowe

Piękne i wytrzymałe paznokcie hybrydowe

manicure hybrydowy ŁódźZawsze cieszyłam się zadbanymi paznokciami. Miałam mocną i twardą płytkę, dlatego nie musiałam się martwić ich łamliwością, czy rozdwajaniem. Popularne jednak było noszenie tipsów na które również się skusiłam, lecz po wielu latach bardzo żałuję, że tak ślepo podążyłam za modą. Tipsy robione z rozważną częstotliwością, to oczywiście nic złego, jednak ja nosiłam je cały czas, a nawet kupiłam sobie lampę i wszystkie niezbędne akcesoria, aby samodzielnie móc je wykonywać. Efektem tego było znaczne pogorszenie się stanu zdrowia moich paznokci. Nie tylko zaczęły się łamać i rozdwajać, ale i pojawiły się na nich okropne bruzdy. Początkowo starałam się je odratować różnymi odżywkami, jednak łamliwość paznokci nie ustępowała. Nie przeszkadzało mi to za bardzo, ponieważ ze względu na pracę nie mogę mieć długich paznokci, jednak mimo to był to objaw ich słabości, dlatego wybrałam się do kosmetyczki. Pani kosmetyczka zaproponowała mi manicure hybrydowy Łódź ma wiele wspaniałych kosmetyczek, a mojej ufam od wielu lat, ponieważ zawsze z powodzeniem ratowała stan mojej skóry na twarzy, więc wiedziałam, że poradzi sobie także z paznokciami. Manicure, jaki mi wykonała był subtelny i jednocześnie przepiękny. Wyglądał naprawdę naturalnie, a w dodatku był bardzo wytrzymały i odporny na odpryski!

Jedną z głównych zalet paznokci hybrydowych jest fakt, że nie pogarszają stanu zdrowia naszej naturalnej płytki paznokciowej, więc wiedziałam, że moje pazurki nie ucierpią dodatkowo. W dodatku odporność lakieru hybrydowego powoduje, że możemy cieszyć się przepięknymi paznokciami kilka ładnych tygodni, bez obaw, że nasz lakier odpryśnie, czy nasz paznokieć się ułamie!