Zarezerwowałam domek na wyjazd wakacyjny

To były moje pierwsze wakacje od wielu lat i postanowiłam ten urlop spędzić na prawdę świetnie. Moja siostra wzięła wolne w tym samym czasie co ja i razem wyjechałyśmy na zasłużone wakacje. To był najlepszy czas w moim życiu i bawiłam się świetnie.

Udany urlop w komfortowym domku 

domki w Sarbinowie na urlopSiostra miała mnóstwo spraw do nadrobienia w pracy przed urlopem i poprosiła mnie, bym zarezerwowała dla nas jakiś fajny domek nad morzem. W internecie przejrzałam mnóstwo ofert, ale jedna szczególnie przykuła moją uwagę. Były to komfortowe domki w Sarbinowie na urlop a cena była wyjątkowo atrakcyjna. Zadzwoniłam od razu do właścicielki domków i dopytałam o wolny termin. W okresie od pierwszego do trzynastego sierpnia miała wolny jeden domek i od razu go zarezerwowałam wpłacając tego samego dnia zaliczkę. Spotkałam się tego dnia z siostrą i o wszystkim jej opowiedziałam. Domek bardzo jej się spodobał, bo od razu zobaczyła jego zdjęcia na stronie internetowej. Na urlop wybrałyśmy się samochodem, ponieważ miałyśmy sporo bagażu i tak było wygodniej. Domek, który wynajęłam okazał się w rzeczywistości jeszcze ładniejszy. W środku były prawie nowe meble i telewizja satelitarna. Duża łazienka była dodatkowym atutem. Cały urlop spędziłam razem z siostrą w bardzo komfortowych warunkach i w zasadzie każdego dnia miałyśmy mnóstwo atrakcji. Nawet pływałam kajakiem i zrobiłam to pierwszy raz w życiu. Dobrze wypoczęłam w tym czasie i nabrałam sporo energii na kolejny rok. To był najlepszy urlop w moim życiu.

Na urlopie robiłam mnóstwo zdjęć, którymi pochwaliłam się koleżankom z pracy. Domek wszystkim bardzo się podobał a Jola, koleżanka z działu księgowego nawet poprosiła mnie o numer kontaktowy do właścicielki domków nad morzem. Planowała tam pojechać za rok.