Zatrudniłem się na linii produkcyjnej przy motoreduktorach walcowych

motoreduktory walcowe

Pracę w zakładzie produkcyjnym udało mi się znaleźć w zeszłe wakacje. Zatrudniłem się w firmie zaraz po zakończeniu technikum. Myślałem, ze zostanę tu tylko na okres wakacyjny a później poszukam sobie coś lepszego i lepiej płatnego.

Motoreduktory walcowe wysokiej jakości

motoreduktory walcoweOd października zapisałem się na studia i bardzo doceniałem fakt, że moja praca odbywa się tylko w tygodniu. Zaoczne studia wymagają ode mnie wolnych weekendów i to było wręcz dopasowane. Nie zwolniłem się z firmy ponieważ produkcja motoreduktorów bardzo mi się spodobała. Motoreduktory ślimakowe są proste w obsłudze. Dodatkowo firma dobrze płaciła więc po pierwsze wypłacie byłem bardzo zadowolone i nie planowałem przynajmniej w trakcie studiowania odchodzić z tej pracy. Motoreduktor ślimakowy jest doceniany przez wielu klientów. Nasza firma zatrudnia samych specjalistów. Jeśli ktoś nie miał do czynienia i nie wie jak produkuje się motoreduktory to firma zapewnia szkolenia i tak tez było w moim przypadku. Wszystkiego uczyłem się o podstaw. Motoreduktor dziś nie jest już dla mnie zagadką. Mogę odpowiedzieć na każde pytanie. Motoreduktory walcowe zostały wprowadzone do produkcji dopiero pół roku temu. Mój kierownik zdecydował się mnie przenieść. Godne polecenia motoreduktory walcowe trochę inaczej się wywarza i ze względu na wysoką jakość mojej pracy zostałem oddelegowany. To jest dla mnie ogromne wyróżnienie. Będę także dzięki temu więcej zarabiał. Cena produkowanych przez na sprzętów nie jest wysoka. Natomiast motoreduktory produkowane przez nas są niezawodne. Do produkcji motoreduktorów używamy maszyn najwyższej jakości. Każda maszyna posiada wymagany certyfikat.

Motoreduktory, które produkujemy są proste w użyciu i są bardzo wydajne. Cieszę się, że miałem tyle szczęścia i udało mi się znaleźć tak dobrą pracę w naszym mieście.