Znani architekci wnętrz

Kiedy zdecydowaliśmy się na kupno własnego mieszkania w stanie deweloperskim bardzo dobrze wiedzieliśmy, że konieczna będzie współpraca z architektem wnętrz, czyli osobą bardzo doświadczoną posiadająca na swoim koncie współpracę z wieloma domami, które miał okazję urządzić.

Współpraca z architektem

architekt wnętrz gdańskZależało nam głównie na tym, aby architekt wnętrz wybrany przez nas mógł spojrzeć na nasze nowe mieszkanie swoim kreatywnym okiem i zaproponować zarówno ewentualne zmiany w rozmieszczeniu pomieszczeń, ale także mebli oraz dodatków, które uważaliśmy za konieczność jeśli chodzi o ładnie umeblowanie całego wnętrza. Mimo tego, że posiadaliśmy już sporo inspiracji oraz pomysłów co do tego, jak mieszkanie powinno wyglądać, to i tak architekt wnętrz gdańsk zaproponował nam coś zupełnie innego, co okazało się jeszcze lepsze. Wierzyliśmy mu na słowo, że posiada bardzo duże doświadczenie chociaż i tak mogliśmy zapoznać się z ilością realizacji oraz dość obszerną galerią zdjęć na jego stronie internetowej, dzięki czemu też wybór uważamy za bardzo sprawdzony i skuteczny. Decydując się na współpracę z takim architektem trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę to, że jest to osoba bardzo kreatywna, ale także dokładna i skrupulatna. Jeśli chodzi o wykonywane projekty, to na pewno trzeba podejść do tego tematu odpowiednio wcześniej, gdyż trzeba dać architektowi wnętrz odpowiednią ilość czasu do tego, aby przygotował wszystko to, co niezbędne.

Jeśli mielibyśmy wybrać drugi raz architekta, to na pewno byśmy to zrobili, gdyż oszczędza to mnóstwo pracy. Architekt, którego wybraliśmy przedstawił nam także dość obszerną listę zakupów z podzieleniem na sklepy, dzięki czemu nie musieliśmy martwić się o to, gdzie kupić poszczególne meble oraz dekoracje do mieszkania.